| SkullKiller13 a întrebat:

De ce unii boti pe discord sunt offline? Le-am dat invite iar dupa cateva zile s-au pus offline si nu mai pot folosi comenzile acestora. De ce? Ce pot sa fac ca sa nu se mai intample asta?

Multumesc TPU!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Botii sunt niste programe software care rulează pe computerul cuiva.
Dacă nenea care are botul oprește calculatorul, oprește botul sau a pierdut temporar conexiunea la net e normal ca botul sa nu mai funcționeze.

2 răspunsuri:
| SebySmekSmeks0 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, e normal.Incearca sa le umbi pe la comenzi