| maradona10 a întrebat:

De cenu pot sa vad videoclipurii pe youtube imi arata ecranul negru si nu pot da nici play etc... absolut nimic

9 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Nu ai Adobe.Dar poti sa vezi ce vrei pe www.vplay.com ca nu iti trebuie Adobe.

| xDr0gs a răspuns (pentru Yasmin875):

Pe vplay poti sa vezi doar filme.El poate se refera si la muzicahappy

| xDr0gs a răspuns:

Trebuie sa descarci Adobe Flash Player.Sau pluginul ala.

| P1x3lMD a răspuns:

Voltz are dreptate! Cel mai probabil aceasta este problema.Cind incerci sa privesti video iti apare sus un mesaj ceva de prevenire?

| maradona10 explică (pentru P1x3lMD):

Am rezolvat-o trebuia doar sa dau un delete history la browser

| pinkgirl2001 a răspuns:

Pentru ca este probabil ca acele vidoeclipuri sa fie expirate sau poate ca utilizatorul a scos videoul de pe site
Sper ca te-am ajutat!

| pinkgirl2001 a răspuns:

Pentru ca este probabil ca acele vidoeclipuri sa fei expirate sau poate ca utilizatorul a scos videoul de pe site
Sper ca te-am ajutat!

| helooooo a răspuns:

S-ar putea sa ai placa video stricata.

| Lilly_Mariana_1975 a răspuns:

Pe televizor nu pot vedea Youtube, imi apare ecran negru