| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp, cand dau click dreapta pe o poza/psd nu apare acea lista pe care sunt si cut/copy/delete.Este ca si cum as apasa click dreapta si dupa click stanga pe poza.

9 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Cumpara-ti alt mouse.

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru justanotheruser99):

Piesa e buna, e Razer. Daca dau click dreapta pe ORICE ALT fisier merge, NUMAI la poze nu merge

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

Pfff... atunci nu stiu care ar putea fi problema

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru justanotheruser99):

Daca dau click pe ORICE alt fisier merge perfect, doar la poze e asa

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

Hey! poate sunt securizate fisierele! de aceea nu poti să vezi optiunile cut, delete, etc. incearca să dai la proprietatile pozei si să debifezi casuta read only, in cazul in care e bifata.

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu e vorba nu vad acele functii, nu vad NIMIC.Nici proprietati nici nimic.Am uitat să mentionez, pot să vad acea lista insa numai daca apas click stanga ( 2 ori ) si dupa click dreapta ceea ce chiar e fucked up

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

Imi pare rau ca nu am putut ajuta mai mult, dar chiar nu mai-am idei ce ar putea functiona. Doar daca... ai incercat să scoti mouse-ul si să dai restart? asa ca ultima instanta, poate functioneaza happy

| ItzBogdanMDFK a răspuns (pentru justanotheruser99):

Mouse-ul l-am mai scos iar de restart nu e nevoie deoarece faza asta e de vreo 3 luni incoace.Ms de ajutor oricum

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ItzBogdanMDFK):

E in regula happy