| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp folosesc GOOGLE CHROME imi placea foate mult ca nu asteptam prea mult sa se incarce paginile, dar acum mi se incarca ffff greu si cand vreau sa deschid o pagina noua mi se blocheaza ex: google si vreau sa intru pe facebook, astept mai mult de 10 minute sa mi se incarce ceea ce nu pateam inaite.Care credeti ca este problema?***FUNDA***

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Ori ai calculatorul virusat(navigând pe diverse site-uri, poate ai primit avertismente şi nu le-ai dat atenţie), sau poate din criptarea parolelor(cum ţi-ai făcut setările).