| Cristinho a întrebat:

De ceva timp la skype prietenii imi spun ca se aude un zgomot de fundal de parca as fi pe camp. Eu nu aud nimic. Si uneori imi apare in dreapta ecranului la skype prea mult zgomot de fundal.Prietenii imi spun ca nu se aude mereu cam vreo 10 min apoi inceteaza 1 min dar e foarte nasol sunetul. Ajutati-ma va rog

6 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Cumpara-ti un calculator nou!

| Cristinho explică (pentru Hash001):

Cand o sa ai PC ca al meu mai vorbim

| Hash001 a răspuns (pentru Cristinho):

Cand o sa inveti sa vorbesti/gandesti mai vorbim
eu ti-am zis singura metoda posibila
si ma sterg intre pepeni cu pc-ul tau pentium 4 si 15 fps in CS gay -1/5

| Cristinho explică (pentru Hash001):

Eu zic sa-ti stergi contul ca nu ajuti la nimic

| Hash001 a răspuns (pentru Cristinho):

Da-i "dilit" la singurul tau neuron ca nici tu nu ajuti lumea cu nimic.

| Cristinho explică (pentru Hash001):

Iti garantez ca sunt de 10x mai inteligent ca tine.