| X3RO a întrebat:

De ceva timp sunt pasionata de editat video, efecte speciale etc. Niste sfaturi de cum m-as putea perfectiona? As putea face un job din asta?

Răspuns Câştigător
| X3RO explică:

Ohhh, nu arata tot raspunsul, nu stiu de ce! Am zis ca este o actrita geniala, preferata mea, si ca jobul ar fi fost youtuber, editind melodii cu faze din filme/seriale. Bafta!

2 răspunsuri:
| ChrisAK47 a răspuns:

Scuze ca nu are nici o legatura cu intrebarea dar, Melissa Benoist

| X3RO explică (pentru ChrisAK47):

Imi plac mult filmele in care a jucat. E o actrita superba?

| X3RO explică (pentru X3RO):

Ohhh, nu arata tot raspunsul, nu stiu de ce! Am zis ca este o actrita geniala, preferata mea, si ca jobul ar fi fost youtuber, editind melodii cu faze din filme/seriale. Bafta!