| dragonftw a întrebat:

De ceva vreme nu mai pot instala windows 7. Windows xp si vista imi merg dar 7 nu mai merge.Deci tot i bun pana acolo unde sa setez la partitii in loc de partitii imi da aceasta eroare:,, No drivers were found. Click Load Driver to provide a mass storage driver for instalation,,

Si daca i dau load driver nu merge imi da alta eroare.Nu stiu cum sa rezolv.Dau funda raspunsului care ma ajuta!

P.S.:Scuzati categoria, am nevoie repede de raspuns

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Sterge si formateaza partitia pe care vrei sa instalezi cu xp sau vista apoi instaleaza win 7.Probabil si dvd-ul de boot contine erori (chiar daca inainte a rulat cu succes), fa altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca Dragoste si sex este linie de urgenta?

| dragonftw explică (pentru anonim_4396):

Baa acolo is cele mai multe raspunsuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragonftw):

Si asta iti da dreptul sa incalci regulamentul? Numai bine.