| Peter28 a întrebat:

De ceva vreme nu mai pot urmari video-urile in fullscreen pe Google Chrome. Am incercat pe Mozilla Firefox si ma pot uita in fullscreen acolo, dar se incarca foarte greu. Stie cineva ce pot face ca sa ma uit in fullscreen pe Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| raduro1985 a răspuns:

Iti spun cum faci si merge GARANTAT! Mergi la https://chrome.google.com/webstore?utm_source=chrome-ntp-icon (WebStore Google Chrome) si instaleaza AdBlock! Merge 100%. Valabil pentru toti care au problema asta!

5 răspunsuri:
| Acaikus a răspuns:

Mda nu cred ca e de la ce a spus antepostatorul meu ...sincer si mie mi se intampla la fel si am inceput sa cred ca este ori vreo problema de la Google Chrome. vreun bug ceva ori de la Adobe Flash Player... E adevarat la unele videoclipuri simti nevoie de full screen dar sincer merge si asa mic.

| emignon a răspuns:

Intraţi vă rog la Setări-Avansate şi dezactivăm rubrica Utilizează accelerarea hardware când este disponibilă. Succs!

| gabryelm3 a răspuns:

Fa un update la versiunea de flash player pe care o ai si incearca din nou, daca nu merge instaleaza din nou google chrome.

| Peter28 explică (pentru gabryelm3):

Am reinstalat Google Chrome-ul de multe ori si tot nu merge. Am incercat sa fac update la flash player dar cand incerc sa descarc imi spune ca Google Chrome face singur toate update-turile.

| raduro1985 a răspuns (pentru Peter28):

Iti spun cum faci si merge GARANTAT! Mergi la https://chrome.google.com/webstore?utm_source=chrome-ntp-icon (WebStore Google Chrome) si instaleaza AdBlock! Merge 100%. Valabil pentru toti care au problema asta!

| VicentiuEdy a răspuns:

Cand esti pe un video, dai setari Flashplayer, si gasesti acolo "Enable hardware acceleration". Bifeaz-o si dupa aia o sa mearga toate videourile in FullScreen. Funda?