| Alexandra_Rebecca_1995 a întrebat:

De curând a trebuit sa bag pe un HDD extern de 500GB un Windows pe care urma sa îl instalez pe un laptop. Am reușit sa instalez Windows-ul respectiv și când bag HDD-ul intr-un alt laptop am observat ca de la 500GB a ajuns la 32. Sunt șanse șanse sa fi șters din greșeală din GB? Am cum sa ii recapăt la loc?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Mini Tool Partition Wizard free

2 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Pai, formateaza HDD-ul in primul rand, si o sa-si revina, in al doilea rand, foloseste un stik pentru windows (gasesti o gramada de tutoriale pentru a-l face bootabil). Succes.

| Alexandra_Rebecca_1995 explică (pentru 4BubaNeagra):

Am încercat sa îl formateze de câteva ori, dar tot 32GB îmi apar