| bubuxus a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon htc cha cha si in ciuda faptului ca internetul merge foarte bine, de fiecare data cand doresc sa downloadez o aplicatie de pe Android Market, apare "Starting downlod" si cam atat... Nu se incarca, nu nimic. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| NuConteazaShinee a răspuns:

Pai cand apare starting download tragi de bara de sus si acolo iti apare cat la suta este downladat si dupa ce ajunge suta la suta apesi pe el si deschizi fisierul sau te duci in media

| bubuxus explică (pentru NuConteazaShinee):

Degeaba, download-ul nu porneste... Scrie in continuare: "Starting download".Am asteptat si 40 de minute insa, nimic nu s-a schimbat.

| NuConteazaShinee a răspuns (pentru bubuxus):

Chi