| omlet a întrebat:

De curand am cumparat o masina de spalat si deja am probleme cu ea. cand ajunge la stoarcere incepe sa se miste violent ...Prima mea idee a fost ca gresia dedesubt nu a fost pusa bine si masina nu sta bine pe toate cele 4 picioare dar cand am verificat parea destul de drept... E posibil ca cea mai mica inclinare sau denivelare(pe care n-as fi putut s-o observ) sa faca masina sa joace atat de mult sau problema e altundeva, pe la centrul de greutate? Alte pareri?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ar trebui sa poti sa reglezi din picioarele masinii de spalat si sa verifici sa fie perfect dreapta, daca nu este perfect dreapta o sa trepideze foarte grav

| StefaniaS a răspuns:

Nu cred ca este o problema.si masina mea de spalat se zguduie tare cand spala.asa a facut mereu.