| RaduVali1985 a întrebat:

De curand am cumparat o placa video noua, pc porneste dar monitorul nu ramane negru. Ce trebuia sa apara la placa video noua cand e bagata in pc.

Răspuns Câştigător
| denisQ00 a răspuns:

Daca face asa, cel mai probabil este stricata, incearca toate mufele daca nu da-o in garantie! Succes

2 răspunsuri:
| denisQ00 a răspuns:

Buna, cred ca iti stiu problema, ce model este placa video?, este un rx 480?

| RaduVali1985 explică (pentru denisQ00):

R5 240 1gb placa de baza lenono lq57n

| denisQ00 a răspuns (pentru RaduVali1985):

Daca face asa, cel mai probabil este stricata, incearca toate mufele daca nu da-o in garantie! Succes