| anonim_4396 a întrebat:

De curand am cumparat un tv led linetech lf1912hd01,si daca ma ajuta cineva cu vreo adresa unde sa gasesc ceva instructiuni de folosire,,, sau manualul de utilizare, schema orice sa fie

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa sunati la magazinul de unde l-ati cumparat.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Asta stiam ca la magazin se dau si instructiuni, inchipuiti-va ca nu-i din magazin, eu cer ajutor si nu sfaturi aiurea

| Andersen2k18 a răspuns:

Pai daca la-ti cumparat, cum sa nu aiba si manualul de utilizare? Cel mai bine e, sa-l duceti cu de unde la-ti cumparat si intrebati daca are acele instructiuni.

| anonim_4396 explică (pentru Andersen2k18):

O sa-l duc inapoi mersi de sfat