| soby47 a întrebat:

De curand am cumparat un TV samusung seria 5. Si la botoanele de la TV merg toate cu exceptia unuia ( cel care da volumul mai mic "-" ). Cand apas pe acel buton mi se blocheaza tot ( si se aprinde si stinge butonul rosu cam vreun 1 min) dupa care totul merge normal. Problema este ca, la magazin nu facea chestia asta, acolo mergea perfect. Am mers la magazin si mi-a dat altul. aceeasi problema. la magazin perfect. acasa volumul! Vreo parere de ce se intampla asta?!

1 răspuns:
| ZuZuDuDu a răspuns:

Pai si eu am tv Samsung si la fel mi-a facut si mie numai ca la mine merg toate butoanele dar problema este ca atunci cand vreau sa-l deschid trebuie sa il scot din priza.cred ca au un mecanism. te rog fundita