| anonim_4396 a întrebat:

De curand am instalat o place video GTX750 Ti fara CD, am luat driverele de pe net. Acum de fiecare data cand incerc sa intru intr-un joc monitorul mi se face negru si imi arata "In Afara Gamei", jocul ruleaza in background doar ca nu il pot vedea. Ce credeti ca are, sau ce i-am facut?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Am luat driverele de pe net...de unde?

| Advinul a răspuns (pentru K0sti):

De pe site-ul Nvidia

| Cliar a răspuns:

Ai display driver-ul busit. Reinstaleaza driverele cu ultima versiunea disponibila pe site-ul celor de la nVIDIA

| Vlascianu_Edi_2002 a răspuns:

Unul dintre drivere nu este instalat pana la capat.
Reinstaleaza toate driverele de la capat si spune-mi daca tot la fel e.

| Advinul a răspuns (pentru Vlascianu_Edi_2002):

Le-am dezinstalat pe toate si reinstalat din nou si tot la fel imi face