| raduqu a întrebat:

De curand au fost cei de la telekom sa faca nu stiu ce pe la telefon fix si internet (nu eram acasa eu) si acum nu mai merge parola de la wifi, telefonul meu a ramas conectat insa cand incerc sa conectez alt telefon nu merge parola nici cea de pe modem si nici cea pe care o bagasem eu, am incercat sa o schimb din 192.168.1.1 insa spune ca"Serviciul de voce este ocupat, vă rugăm să mai încercaţi mai târziu.". Vreo solutie sa resetez parola cumva sau sa o modific?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ei au restetat aparatele si de aceea numai poti folosii vechea parolă.

| BMicha3l a răspuns:

Mai incerca 192.168.0.1; 192.168.1.0. Daca nu merge suna la ei sa-ti rezolve problema.

| raduqu explică (pentru BMicha3l):

Am sunat si vor trimite pe cineva.