| Fandy1234 a întrebat:

De curand Instagram a facut o noua schimbare si stiu ca daca ai contul neprivat poti vedea cati oameni ti-au vizitat contul, voiam sa stiu daca poti vedea si daca poti vedea persoanele care iti viziteaza contul (nu am de unde sa stiu asta pentru ca am contul privat, va rog raspuns urgent)

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dar nu e deloc nouă, se numește profil business, eu am de un an și nu, nu poți vedea cine ți-a vizitat profilul. Îți arată câte persoane l-au vizitat în ultimele zile, dar doar de când ai business-ul activat, nu îți arată din trecut sau vreun total de vizite. E un rezumat săptămânal, cum ar veni.

1 răspuns: