| UserAnonim98 a întrebat:

De curand ma instalat Windows 7 32bit pe un calculator, si nu merg jocurile. Zice ceva de Ram si ca nu suporta grafica (Calculator: procesor Dual Core 2.90 Ghz, 3GB RAM; inainte am avut instalat Windows XP si mergeau jocurile). Cand am instalat windowsul nu am instalat si drive-urile. Daca ma puteti ajuta cu niste drivere care sa le instalez ca sa-mi mearga jocurile happy

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Spune ce placa de baza ai si ce placa video ai?

| UserAnonim98 explică (pentru horia2012):

Am rezolvat problema happy

| horia2012 a răspuns (pentru UserAnonim98):

OK. Daca ai rezolat si totul e bine, descarca asta, partial gratis
si fa o salavare a driverelor instalate. Poti salva fiecare driver
in parte ca executabil (.exe) astfel incat nu mai e nevoie sa le cauti tot timpul pe net si de cate ori instalezi sistemul vei stii sigur ca sunt cele mai bune si ca merg bine :)
http://www.drivermax.com/

| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza teamviewer si ti le instalez in 15 minute cu driver genius professional. funda poti sa o dai unuia cu necesitati de funda.

| cosminX a răspuns:

Nu prea e bun win7 pentru jocuri

| Sika13 a răspuns:

Incearca slimdriver, e pentru drivere si isi ia ultimul driver actualizat. Funda