| ShingwiGhan a întrebat:

De curand mi-am cumparat o tableta eboda impressed e 200 si as vrea sa stiu de ce cand o incarc se descarca asa de repede parca mai repede decat ar fi normala autonomia ei de 4-5 ore iar wifi cand il conectez nu-mi apare nicio retea si-Mmi mai pune si intrebarea tampita cacic,, se activeaza wifi?,, creca e defecta tableta sau mi se pare mie... oare ar trebui cu ea sa o schimb de unde am cumparat-o? ce ziceti.

1 răspuns:
| ChokoX3 a răspuns:

Pai cel mai bine ar trebui sa mergi la magazin si sa-ti explice aia acolo ce si cum, sau s-o schimbi, vezi cum e cealalta si-ti dai seama daca era defecta sau aveai tu impresia. Dar cred ca problema cu wifiul e a androidului sau a wirlessului tau. Vezi ce faci