| highestly a întrebat:

De curand mi-am cumparat o tableta Vonino cu procesor dual core, ram de 512mb, android 4.1.1 jelly bean. vreau sa imi bag niste jocuri mai super gen nfs si gta dar toate necesita descarcare wi-fi, iar eu nu am de unde face rost.nu pot sa le iau cumva de pe pc pentru versiune android gratis deja instalate? daca da, va rog niste linkuri. FUNDA

Răspuns Câştigător
| VaDauLaMure a răspuns:

Link o sa-ti dau, fi atent... cred ca ti-ar merge aceele jocuri nu prea le am eu cu tabletele dar androidul e o versiune mai veche cel mai nou este de 4.2.3 dar e buna link-ul de jocuri til las mai jos poftim:
http://android.mob.org/p345-android-411/
Distractie placuta, funda?