| LeXy98 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy Duos 6802 si in prima zi mi-a mers internetul si dupa ziua aceea nu. Ce sa fac sa mearga din nou?

Răspuns Câştigător
| d3vi1l a răspuns:

Depinde ce net ai folosit...3g sau wifi. Asigurate ca traficul de date 3g este pornit, sau in cazul wifi-ului, ca esti conectata la o retea cu semnal cat de cat bun. citeste manualul si daca nu gasesti o rezolvare, parerea mea sa te duci de unde ai luat telul si sa intrebi acolo. funda?