| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am reancarcat cartelea de Orange si nu mi-am bagat oferta chiar pe moment mi-am bagat-o dupa 2 saptamani si mi-a expirat creditul si oferta mai ii valabila ina 15 zile ce ast putea face deoarece cand apelez imi zice ca sunt in perioada de gratie? scuzatima ca am pus aici intrebarea dar altundeva nu stiu unde...

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
daca ai o optiune activa si esti in perioada de gratie, este necesara o noua reincarcare ca sa poti beneficia de resursele optiunii. Fiecare reincarcare, in functie de valoare, iti ofera o perioada de activitate sau de gratie corespunzatoare. De exemplu, reincarcarea de 4 EUR fara TVA ofera perioada activa de 30 zile si de gratie 50 zile.
Mai multe detalii poti gasi aici : http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html
O zi buna,
Orange Helpers