| Fefe2009 a întrebat:

De curind mi-a fost furat telefonul. Recomdatimi si mie ceva un GPS ca sa il pot localiza dupa numarul de telefon. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Daca ai sitem de operare Abdroid si ai fost logat cu contul gooogle pe el intra pe Google Android Manager si il poti localiza sau bloca se poate localiza daca are wi fii, dat mobile, gps activat.

| Fefe2009 explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Eu m-am referit la ceva care sa imi arate locatia telefonului. acea aplicatie nu imi prea foloseste imi pare rau