| nikolettta a întrebat:

De dimineata nu mai imi apare desfasuratorul deasupra chatului pe Facebook si nu mai imi apare nici setarea sa il activez.Ce pot sa fac sa apara iar?
E urgent.Multumesc mult si dau funda la cel mai rapid, corect si detaliat raspuns.

6 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Incearca sa ii dai deschidere din messenger, sterge memoria cache si relogheaza-te la Facebook

| nikolettta explică (pentru LittleBugsBunny):

Nu merge sad nu inteleg ce s-a intamplat asa deodata de nu mai merge, pe acelasi laptop contul colegei mele de camera e ok doar al meu face figuri sad daca mai ai alte idei sunt bine venite

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru nikolettta):

Contacteaza suportul Facebook si explica-le situatia poate e o eroare pe site-ul lor si a picat pe tine, nu cred ca e un virus la tine in pc din moment ce colegei ii functioneaza ok

| nikolettta explică (pentru LittleBugsBunny):

Asa voi face, multumesc

| nikolettta explică (pentru LittleBugsBunny):

In cat timp ar trebui sa primesc raspuns/sa se rezolve situatia de cand i-am contactat?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru nikolettta):

Nu stiu depinde cat sunt ei de ocupati