| ioana12345 a întrebat:

De fel de program pentru telefon am nevoie pentru a vedea filmulete, video-uri etc?

3 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Depinde ce telefon ai. daca ai unul cu suport java poti incerca real player (mobile bineinteles) iar daca ai unul cu sistem de operare are el incorporat. sper ca ti-am fost de folos.bafta!

| akka4 a răspuns:

Daca vrei sa pui filme dupa calculator si sa le vezi pe telefon (in format avi) descarca dupa internet dvx player. mie imi merge perfect pe un Nokia n73winking

| axll a răspuns:

De obicei telefonul vine cu un player gata instalat. daca nu ai player incearca sa cauti pe net unul compatibil cu telefonul tau. din cate stiu realplayer este cel mai popular. happy