| alexandra19961996 a întrebat:

De fiecare data cand cineva imi scrie ceva pe facebook nu imi apare ce mi-a scris decat dupa ce dau refresh la pagina. Mentinez ca folosesc browserul Google Chrome.

6 răspunsuri:
| stefaniastefi a răspuns:

Incearca mozila firefox sau internet explorer, sunt foarte bune chiar daca unii spun ca nu. Tu totusi, fa o incercare.

| alexandra19961996 explică (pentru stefaniastefi):

Am incercat cu toate...la fel straight face

| HunnyBAG a răspuns:

Opera ai incercat? eu pe asta ilfolosesc sie foarte bun, eu pateam ca tine la chrome, plus ca mergea foarte greu, pe opera merge mult mai bine, daca tot nu merge e posibil sa fie de la PC, poate ai virusi sau ceva.

| alexandra19961996 explică (pentru HunnyBAG):

Da am incercat si opera si mozila si internet explorer sad

| Sasu_Dragos_1997 a răspuns (pentru alexandra19961996):

Ai gasit un raspuns ceva, ai rezolvat, aceiasi problema o am si eu de 2 zile? sad

| alexandra19961996 explică (pentru Sasu_Dragos_1997):

Da. prietenul meu si-a dezinstalat browser-ul si l-a instalat din nou. acum ii merge. eu nu am mai avut rabdare si mi-am facut altul ca proasta laughing