| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand deschid o fila se deschide o alta fila fie cu jocuri fie altceva. Cand apas (ex. : selectez ceva, optez pentru ceva) iar se deschide o alta fila. Mereu se deschid file neavand nicio legatura cu site-ul pe care il folosesc. Apropo, am chrome.
Ce as putea face sa nu se mai intample chestia asta cu filele?

Răspuns Câştigător
| MayaVeve a răspuns:

Instaleaza din magazinul de extensii Chrome "Adblock Pro"
https://chrome.google.com/......pfgjhbedch

| MayaVeve a răspuns (pentru MayaVeve):

Si eu il folosesc este cel mai bun

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce se poate face cand ai virusi?

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Virusi?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ce te miri asa?

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Ce as putea sa fac? in afara sa descarc programe antivirus care, in trecut, mi-au virusat pc-ul

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Asta e tare! Depinde ce tampenii ai descarcat! Se descarca de pe pagina producatorului! Kaspersky sau Bitdefender!

| Nelu62 a răspuns:

Pentru antivirus gratuit (si eu folosesc):
http://www.avg.com/eu-en/free-antivirus-download

| anonim_4396 explică (pentru Nelu62):

Cu asta mi-am virusat eu pc-ul. Numai incerc. Extensia aceea este foarte buna. Mercii mult happy

| Woow_Iuli_1996 a răspuns:

REseteaza Pcu

| anonim_4396 explică (pentru Woow_Iuli_1996):

La asa ceva nici nu ma gandesc. Cred ca ar fi pentru a 5 oara.