| JeyZU a întrebat:

De fiecare data cand deschid un program imi apare o chestie care spune :"Deschide programul cu :" si imi apare lista cu programe.
Selectez programul (care nu merge de fiecare data ) si apoi se deschide si se opreste, iar ca sa imi mearga cat de cat trebuie sa scanez de virusi si mereu imi gaseste acelasi virus, il sterg si merge sa deschid programele vreo 2 min. apoi iar nu mai merge.CE SA FAC?!?!?!

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Intri in start si acolo scrii rstrui.exe si dai enter.o sa ti se deschida o fereastra si iti alegi d-acolo data la care vrei sa iti restabilesti calcul, uite si aici un link cu poze: http://www.sevenforums.com/tutorials/700-system-restore.html

6 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Uite, instaleaza asta http://download.softpedia.ro/......0.1300.exe actualizeaza programul cand iti cere... apoi dai un full scan si ce iti gaseste stergi, dai un restart la calculator si vezi daca ti-a curatat calcul de virusi.

| JeyZU explică (pentru slayer09):

Am si eu antivirusul asta si chiar si asa tot nu merge...

| JeyZU explică (pentru slayer09):

Am si eu asta...

| slayer09 a răspuns (pentru JeyZU):

Ce Windows ai? Ai putea sa ii dai un system restore la data anterioara de ati face chestia asta...

| JeyZU explică (pentru slayer09):

Am windows 7 si cum dau system restore?

| slayer09 a răspuns (pentru JeyZU):

Intri in start si acolo scrii rstrui.exe si dai enter.o sa ti se deschida o fereastra si iti alegi d-acolo data la care vrei sa iti restabilesti calcul, uite si aici un link cu poze: http://www.sevenforums.com/tutorials/700-system-restore.html

| JeyZU explică:

Cand deschid orice program imi apare caseta "Deschide cu " cu lista de programe si trebuie sa aleg ce program sa deschid si tot nu merge! Ai inteles acum?