| Monyyyyy a întrebat:

De fiecare data când încarc tema pe drive in word mi se pune prima foaie albă. De ce? Ce sa fac sa nu mai fie asa?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca o downloadezi din Google Drive, o printezi de pe calculator, face la fel?

| Monyyyyy explică (pentru Salontanul):

Da ce sa fac?

| Salontanul a răspuns (pentru Monyyyyy):

Nu inteleg! Probabil ca ai ceva virus in calculator! Eu am peste 30-40 Gb de documente in cloud si nu patesc asa ceva.

| Monyyyyy explică (pentru Salontanul):

Nu stiu care e problema,apropo as dori sa te mai intreb ceva, am un test de făcut pe forms, și profesoara a spus ca putem sa îl facem doar o data, dar e cronometrat timpul? Adica am un timp la dispoziție, eu sper ca nu.

| Salontanul a răspuns (pentru Monyyyyy):

Asta n-am de unde sa stiu! Eu nu mai sunt elev de peste 40 de ani. Probabil ca se va bloca accesul dupa ce-l faci o data! Unele teste sunt contratimp, altele nu. Nu stiu! Cele de la medicina muncii si de admitere in facultati sunt doar contratimp