| Dobrel a întrebat:

De fiecare data cand intru intr-un anumit joc pe facebook imi da eroare la un plugin flash player...si dupa ceva timp imi da alta eroare,imi apare ecranul albastru, face un zgomot ciudat si apoi se restarteaza laptop-ul...care ar putea fi problema? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Asta mi se intampla si mie facand asta inseamna ca se va strica cat de curand lla mine dupa ce a facut asta de mai multe ori s-a stricat si l-am dus la reparat nu-i de bine daca face asta

| ionutvas a răspuns:

Intra pe adobe.com si descarca flash-ul

| AnutzaDragutza13 a răspuns:

Schimba windolsul si dupa baga above player dupa net dar inainte nu unta sa descarci un antivirus... ex: AVG etc.

| OnciuAdrian a răspuns:

Incearca sa-ti descarci Adobe Player

| DanutzDanutz99 a răspuns:

Pentru a rezolva problema
http://helpx.adobe.com/flash-player.html?promoid=ISMRY
multa bafta