| Stelicoste a întrebat:

De fiecare data când intru pe Facebook îmi arata ca fiecare poza a fost pusă în acest moment dar de fapt a fost pusă mai demult, iar la Facebook messenger cand vreau sa vorbesc cu cineva nu am de unde sa stiu dacă este activ sau nu pentru ca îmi apare ca tot timpul este activ.Ce as putea sa fac sa fie ca înainte sa îmi arate când a fost pusă poza și de cât timp nu a mai fost on?

1 răspuns:
| BeatriceBety1234 a răspuns:

Nu e nici o problema cu pozele... De exemplu daca tu ai avut o poza de profil si sa zicem ca te-ai plictisit de ea si iti pui alta, iar dupa un timp vrei sa revi la poza pe care ai mai avut-o poti alege din fotografiile de profil sa o pui din nou fara a-ti pierde like-urile...
Cu messenger-ul e putin mai complicat. Face foarte multe figuri tuturor, nu numai tie. Sper ca te-am ajutatwinking