| All4QuestionS a întrebat:

De fiecare dată când sunt pe muzica pe Youtube, sau ascult muzica din telefon, sau radio, mi se apasă pauză la fiecare 5-10 sec si este foarte enervant, si nu înţeleg de ce, si cand scriu un mesaj, la fel, imi iese din tastatură o dată la cateva secunde. Pe Youtube mi se pune pauză la orice video. Am Huawei P9 Lite 2016, am facut update la Android 7.0 si i am dat reset la acel moment. Ma scoate din sărite, ştiţi care ar putea fi problema? Eventual si o soluţie? Şi aşa imi face mereu, cu sau fără căşti. Dau fundă, urgent că îl sparg.

2 răspunsuri:
| Constantin_Albert-Gabriel_1996 a răspuns:

Du-te la cineva care stie sa se ocupe de telefoane, apoi vede el ce probleme are, dupa parerea mea cred ca telefonul tau este cam Zdruncinat. Daca nu se rezolva incearca sa ii dai pumni, dar nu prea puternici sa nu strici ecranul dupa! Sper sa iti rezolvi telefonul

| Alex199e199 a răspuns:

Cand esti pe YouTube probabil e un bug. Cu restul nu stiu cum sa te ajut.