| ziper94 a întrebat:

De ieri dimineata calculatorul meu a luat`o razna.
mi-a aparut o fereastra de la antivirus cum ca am un troian si mi s`a resetat calculatorul.
De atunci nu mai pot folosi antivirusul... imi arata asta:http://img12.imagesiack.us/img12/8375/antiviruso.png
Am vrut sa folosesc antivirusul sa scanez PC`ul sa vad daca am virusi sau ceva de genu si nu ma lasa.
Ultima solutie ar fi sa reinstalez windowsul dar nu tare as vrea asta.
Nu stiti ce probleme are PC`ul meu?

Si inca o chestie care am observat cand imi pornesc calculatorul inainte sa se incarce windowsul imi scrie :
Invalid BOOT.IMI file
Booting from C:\windows\

Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l-run-gata

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Google-norton bootable recovery tools wizard-incarca-l-run-foloseste-l