| narina987 a întrebat:

De ieri storyurile mele si cele ale prietenilor nu se incarca si daca ma conectez pe alt telefon merge. Am dat reset la telefon din fabrica, am reinstalat aplicatia dar tot nu merge. A mai patit cineva? Cum pot rezolva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportează asta către Facebook fie ca vorbim despre Instagram sau Facebook ( e tot aceeași). Nu ne mai spune nouă, că doar nu lucrăm la Facebook să îți fixăm ție bug-ul. E problema ce tine de aplicație, poate o eroare pentru sistemul telefonului tău. Report către Facebook.