| alexalx1234 a întrebat:

De la ce branduri ia Allview telefoanele?

6 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Pai Allview le produce, este o firma de telefoane, nu le ia de nicaieri happy Poate la piese te refereai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Nu e un secret ca sunt rebranduite.

| alexalx1234 explică (pentru Bisbiavatar12):

Nu. Stiu ca Allview le rebranduieste. Am avut un Allview A4 Duo ce normal era Micromax Bolt A58 si un A5 Smiley ce era Kenbo GW532. As vrea sa stiu de la ce alte firme le rebranduiesc

| CPAElites a răspuns (pentru alexalx1234):

Gama de varf sunt cumparate de la Gionee iar cea de jos sunt telefoane ordinare no name cumparate de pe Aliexpress laughing

Allview X4 Soul Style este Gionee A1, in China costa ~700 lei iar in Romania ~1400 lei happy

| CPAElites a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Ce sa produca man? Nu produce nimic!
Asta cred doar fraierii care pun botul la orice reclama idioata laughing

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru CPAElites):

Ai dreptate...