| BoyCluj2013 a întrebat:

De la o vreme incoace se intampla ceva ciudat... Mai bine spus de la inceputul anului 2010. Nu stiu ce se intampla, ca de fiecare data cand doresc sa vorbesc cu o persoana, si doar cu aceea persoana, nu se vede scrisul. Nu stiu ce problema este... Deci mai clar: Eu ii scriu,, Salut, ce mai faci?" si astept astept bine mersi sa imi raspunda., desi se vede ca scrie, (apare numele is typing a message) si nu imi apare nimic ce mi-a scris. Inteleg ca poate nu are timp, sau asa, dar de cand a inceput anul se intampla chestia asta. Ce ar putea fi oare? Cred ca imi primeste mesajul, dar nu se vede ce scrie persoana respectiva la mine. Ce sa fac oare? Sa o sun sa vorbesc sau ce? Acea persoana are internet prin telefon. Nu cred ca aceasta e problema, deoarece anul trecut chiar bine a fost. Ce imi sugerati sa fac? Sa mai astept, ca poate va aparea scrisul? Sau stiti ce mai cred? Ca vrea sa scrie ceva, si nu mai scrie de fapt.

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Uite aici un video tutorial care te poate ajuta in problema ta http://www.videotutorial.ro/? p=1922

3 răspunsuri:
| DeMentaa a răspuns:

Probabil ai virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei ultima versiune de messenger si sa o instalezi peste ceea veche http://messenger.yahoo.com/

| BoyCluj2013 explică:

Va multumesc pentru ajutor. Sper ca acum sa se vada scrisul cand imi scrie acea persoana...