| StefiChan8D a întrebat:

De la o vreme laptopul meu DELL nu merge bine. Nu se deschide browserul cand apas de cateva ori, se deschide dupa vreo 10 minute. Am reinstalat google chrome dar tot asa face. Si mi se inchide deodata browserul fara sa apas pe nimic si trebuie sa astept pana sa il pot deschide iarasi... Cineva mi-a folosit laptopul si poate ca l-a trantit si s-a stricat ceva pe acolo. E posibil? Am mai multe probleme pe el, ma gandesc ca nu e de la windows. E posibil ca laptopul sa nu mai mearga bine ca a fost trantit? Funda sad

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

N-are nici o legătură. Dacă era trântit erau şanse să nu se mai aprindă. Reinstalează-ţi windows-ul şi problema se va remedia.

Baftă!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

In afara de browser ce probleme mai ai?