| andreea2013tm a întrebat:

De o saptamana (din data de 5 noiembrie) nu pot intra pe messenger (imi apare mesajul: Utilitar de depanare Yahoo! Messenger ) Zice ca este posibil sa fie o problema la conexiunea de internet. Dar cu alte id-uri de-ale mele pot intra. Si nici pe email nu pot intra, acolo bag id-ul si parola si imi cere raspunsul la intrebarea de securitate (din pacate, nu o mai stiu), am incercat sa scriu raspunsuri de care ma gandeam ca le-am pus, dar mi se bloca contul 12 ore, a doua zi la fel, am incercat din nou si tot asa, nimic. Parola e corecta, nu e gresita. Email alternativ sau numarul de telefon nu am pe acel id. Doar intrebarile de securitate, care nu le mai stiu. Le-am scris si celor de la yahoo, le-am scris si de pe alt id, nici un raspuns. Nu vreau sa imi pierd acest id, am nevoie de el mult. Va rog frumos, daca puteti sa ma ajutati cum sa rezolv aceasta problema. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Daca parola este corecta atunci probabil ai fost banata(cred)si daca ai uitat cuvintele cheie nu prea mai poti face nimic.Da cei de la yahoo sunt cam incapatanati in a raspunde la email-uri.

| andreea2013tm explică (pentru Grimmjow69):

Adica cum banata? blocata? sau? Nimeni nu imi stie parola.
aa. si inca ceva. daca nu o sa pot sa mi-l mai recuperez, atunci cate luni trebuie sa treaca ca sa mi-l refac? ca stiu ca e un timp anume, dar nu stiu cat timp 2 luni, 6 luni sau cat timp?

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Poti sa-l refaci peste 4 luni.