| ahahhah a întrebat:

De o saptamana nu pot intra pe mess si nici pe hi5.
Daca reinstalez windows-ul e posibil sa imi mearga?
Sau sunt sparte parolele?

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Soto, daca reinstalezi windowsul o sa functioneze. Insa eu nu as merge atat de departe. adica, mai bine ai reinstala inati messul, apoi, pentru hi5 incearca sa folosesti un alt browser, de exemplu mozila, sau opera. Daca nici asa nu iti intra atunci iti recomand sa reistalezi windowsul. O zi buna! :*

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Poate ar fi bine sa scanezi cu un antispy sau un antivirus. Pacat sa formatezi degeaba.

| ℬaby a răspuns:

Mai mult ca sigur ca o sa-ti mearga dupa ce reintsalezi windows'ulhappy. Insa parolele nu cred ca sunt sparte... poti sa-ti reinstalezi yahooul si sa-ti iei "cometbird"[este un internet mai nou]... iar daca il ai.reinstaleaza'lbig grin; X. poate o sa-ti mearga.Incearca sa intrii si pe alte siteuri.etc.poate ai gresit ceva acolo.straight face. ma refer cand te'ai logat, poate ai gresit datele.sincer alte solutii nu stiuthinking sper ca ti'a fost de ajutor putin!; X:*. Pup!tongue

| Madalin a răspuns:

Pai nu se stie, poate ai un virus.ar trebui sa scanezi PC cu un antivirus ubdtatat la zii cred, eu am eset nod32 si e foarte bun, nu am avut probleme cu el si se ubdateaza de 3 ori pe zi, daca vrei sa vb despre asta id meu este Istoc_Madalyn