| Narsha a întrebat:

De pe ce site pot comanda un ipod(sa fie ieftin) dar un site serios sau de la cineva serios si sa aiba si poze/date despre ipod? Puteti sa-mi dati linkuri sau macar linkuri de pe ocazii in caz ca stiti cineva care vinde

Răspuns Câştigător
| prala a răspuns:

Cel mai sigur intra pe www.emag.ro si gasesti acolo tot ce vrei si... in luna decembrie livrare gratuita acasa la orice produs :)

5 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Aici am si eu cont si e bun site-ul
http://www.aukro.ro/ poti comanda ceia ce cauti.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.eu stiu multe astfel de siteu-riunul dintre le este cel al medi galax.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.eu stiu multe astfel de siteu-riunul dintre le este cel al medi galax.