| MableMuffins a întrebat:

De unde as putea cumpara cele mai tari casti, microfoane, telefoane, laptopuri, calculatoare ...etc si jocuri?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Http://www.emag.ro/

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

EMag.ro
Dar sa ai si bani.

| CristinaMaria1987 a răspuns:

De pe Emag, ei au trasport gratuit la orice comanda, ajung foarte repede la tine acasa, nu au costuri ascunse, preturile sunt acceptabile si gasesti cam tot ce vrei :D
http://bit.ly/1nuIr8N (link generat de conversion marketing)

| coztel5437 a răspuns:

EMAG,pcgarage,evomag...

| Katheline08 a răspuns:

Pai DIN MAGAZINE rolling on the floor sau daca vrei livrare gratuita intra pe eMAG.