| Andreiqwe a întrebat:

De unde as putea downloada driver placa video vga.dll 5.01. 2600.0000?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Prietene, vga.dll este un nume generic pentru placa ta video! Trebuie sa stii ce model de placa video ai si apoi sa descarci driverul pentru ea. In dxdiag ce iti arata? Ce sistem de operare ai? 32 sau 64 bit?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Andreiqwe explică (pentru neluL):

32 bit

| neluL a răspuns (pentru Andreiqwe):

Si in dxdiag? Intra in Start -> in run scrie -> dxdiag ->in fereastra care se deschide da click pe tabul -> Display -> fa un print screen si posteaza=l aici. De altfel pe 32 bit ce ai? Windows 7, Vista sau XP?

| valentin75 a răspuns:

Salut! Intra pe net si ia Driver Booster, el te ajuta la toate driverele din computer. Dupa instalare scaneaza si iti arata ce ar trebui sa instaleze! Alege de acolo, apesi pe butonul din dreapta! E simplu! Bafta!

| ionut7x7 a răspuns:

Clik dreapta pe my computer-->Manager--->device manager----> sound video and game control---->clic dreapta ----->update driver si de acolo te vei descurca va fi simplu
Daca ai inteles lasa-mi adresa ta de mess skipe si iti voi explica mai bine

FUNDA***

| سنتر_ميدو_1978 a răspuns:

Thank