| Dianna_8523 a întrebat:

De unde as putea downloada Imovie? Gratuit? Vreau sa spun fara chestie dinaceea doar pentru cateva zile. Chiar am nevoie de el happy Imi poate da cineva vreun link unde il pot gasi si care merge cu siguranta? Multumesc.

3 răspunsuri:
| kllass a răspuns:

Du-te la adresa asta si da click pe cele doua linkuri de jos.http://digul.net/content/imovie-09 cam asta ar fi tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/imovie-audio-converter-294707.html eu am incredere in cei de la brothersoft

| tpuguru a răspuns:

Nu cred ca vei gasi gratuit pentru mult timp.