| anonim_4396 a întrebat:

De unde fac o poza, daca vreau s-o postez undeva? Ca eu faceam pe facebook, o puneam de profil, o stergeam si o salvam, dar. o alta metoda stiti? Cum ar fi. de unde fac poza cand intru pe ACD See Photo.? Ajutor e urgent!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poza cu tine sau ce anume? Alege-ti una din pc, daca ai.Am citit intrebarea de 5 ori dar greu de inteles ce anume vrei.

| K0sti a răspuns:

Olele, da ne treduci si noua?
"de unde fac poza cand intru pe ACD See"...pai poza e facuta nene, cu ACD decat o vezi! ACD See e program de vizualizat poze si editat!

| Expressions a răspuns:

Bai am citit de cateva ori ce ai scris tu aici si tot nu am inteles laughing

| AleXuTzu15 a răspuns:

Apesi pe butonul 'printscreen' sau iti descarci Lightshot.

| Alexandra_Maria_1975 a răspuns (pentru AleXuTzu15):

Unde e butonul asta?

| AleXuTzu15 a răspuns (pentru Alexandra_Maria_1975):

Daca esti pe calculator, sus dupa butoanele F urmeaza 3 butoane si gasesti acolo.