| † Sammy † a întrebat:

De unde fac rost de baza MYSQL, fisiere si hosting gratuit pentru un site sau un forum phpbb cu acces la baza MYSQL? am nevoie pentru clanul meu la csbig grin

Răspuns Câştigător
| georgegs a răspuns:

Www.forumgratuit.ro :) aici poti face forumu pentru clanu tau de cs;) si cu putina munca iti faci ceva frumos;)
bafta ( funda :( )

2 răspunsuri:
| bluexaren a răspuns:

Http://byethost.com, faci hosting, http://co.cc inregistrezi domeniu gratuit dupa care iei ns-urile ( name-serverele ) si le inregistrezi in control panel la addon domains in timp ce adaugi si numele domeniului ales! SPor!

| † Sammy † explică:

Am mai facut forumuri pe siteul www.forumgratuit.ro dar nu au acces la baza MYSQL... totusi mersi de raspuns:)