| anonim_4396 a întrebat:

De unde iau idle fals, care sa mearga!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai instalat messu in c program files. deschizi messengeru, dai la messenger, privacy, la show mw as idle pui 1 minut si dai ok. downloadezi asta www.mirceabondar.com/idle.zip Dezarhivezi, dai exit la messenger. Din arhiva dezarhivata copiezi fisierul idle. dll in C:\Program Files\Yahoo!\Messenger si deschizi din nou messengerul, intri frumos pe id-ul tau si deschizi tot din folderul idles (cel dezarhivat mai devreme) idle. exe, apesi set idle si gata (sa nu inchizi idle. exe, ala uil lasi asa). Acum dupa un min vei observa ca esti idle chiar daca vorbesti cu cineva pe mess.

1 răspuns:
| Unique_8782 a răspuns:

Descarci HyperIm 2. 14 si apoi vezi aici cum s face :

http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:7BoSgflr_oEJ:www.ymlover.com/cum-sa-pun-fake-idle/+idle+fals&cd=5&hl=ro&ct=clnk&gl=ro