| flusorin96 a întrebat:

De unde pot achizitiona cabluri mai lungi, comparativ cu cele originale, pentru Logitech z906?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ti le faci! La magazinele de piese elctronice!

| flusorin96 explică (pentru K0sti):

"Ti le faci!" =? Sunt o multime de tipuri de cabluri audio. Trebuie luata in considerare si pierderea calitatii sunetului odata cu cresterea distantei. Un raspuns mai complex ar fi foarte bine venit. Link spre un magazin cu cabluri compatibile?

| K0sti a răspuns (pentru flusorin96):

Bravo, ai un plus de la mine pentru stiinta si un minus care din pacate iti anuleaza plusul, pentru ca ma intrebi pe mine si nu pe prietenul Google!