| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpăra baterii externe la un preț decent (maxim 50 de lei) sa nu fie on-line va rog
Funda

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu uita ca daca sunt mai ieftine, cu atat is mai proaste calitativ.

| Mihai1810 a răspuns:

La magazine de electronice si electrocasnice Altex, Media Galaxy, Flanco etc.

| alex495 a răspuns:

Incearca Carrfour, sau in mall uri sunt magazine din astea cu huse si acolo au si baterii. Au huse si tiple in special dar poate au si bat

| alex495 a răspuns (pentru alex495):

Dar sincer iti recomand de pe Emag. Ai 14 zile sa returnezi produsul daca ai probleme. Eu am luat o baterie de 8000 cu aprox 60 de lei de pe site si sunt multumit de ea. O am de un an si cam la saptamana o consum integral aproape. Am incarcat o de cateva ori si inca tine binisor. Incarc tel cam de 3 ori si un pic.

| Andreeauta a răspuns:

Eu am nevoie de ea doar o data de ăsta nu vreau sa dau o avere

| BogdanAndrei42 a răspuns:

Eu ca sa te târâi cu ea, Iti recomand o Myria la 15 lei de pe Altex.Am si eu, una si la pretul ei e destul de buna.Sau in cora 39 lei, dar nu am, incercat-o.Dar cred ca e buna! Cele mai bune sunt cele mai cu pretul ridicat! CE ti-am recomandat eu nu e foarte buna! DAR LA PRETUL CARE ZICI, TU.TOATE SUNT DECENTE.Asa ca TE LAS sa te mai gandesti mai pui bani si iti ei una buna! happy

SUCCES! kiss)