| RaduXZ9 a întrebat:

De unde pot cumpara condensatorii in Bucuresti? magazin fizic. sa nu aud de comanda pe internet.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ce fel de condensatori? Ca nu ai precizat. Magazine fizice de componente electronice sunt mai multe pe str. Maica Domnului, in cartierul Tei, pe linia tramvaielor 16 si 36. Majoritatea firmelor care au acolo magazine au si site de internet.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti ceva modele pe la Dedeman... sa nu te astepti insa la aceeasi varietate ca ofertele online

| GabiDumitrescu a răspuns:

Din tirgul de vechituri. Fa-ti tu magazin fizic cu condensatori si rezista pe piata. Ce are comanda online? Sau tu esti dintre paranoicii aia care se tem ca le fura bau-bau datele cardului? Geezus...

| danutzu96 a răspuns:

Pe Strada Maica Domnului din Tei gasesti orice condensator vrei. O strada intreaga cu magazine de componente electronice. Cel mai cunoscut este Connex Electronics. Poti ajunte acolo cu 182, 282, tramvaiul 16 sau metrou Stefan cel Mare.