| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara o licenta valida de Bit Defender?

3 răspunsuri:
| AndrusKanu a răspuns:

Încearcă aici: www.bitdefender.ro

| funnymantm a răspuns:

De la orice magazin IT happy dar costa de rupe big grin. Il iei cu tot cu program.
Doar codul de licenta il gasesti pe site-ul lor dar costa si ala destul parca.
Suntem romani, cauta pe google laughing)

| unbaiat a răspuns:

Nu te mai obosi ca nu e bun de nimic. Din proprie experienta iti spun ca Bit Defender e mult mai slab decat reiese din teste http://www.faravirusi.com/2009/04/30/test-comparativ-realizat-de-emsisoft/ Eu unul am devirusat multe calculatoare cu Avira free care erau „protejate„de Bit defender...